Ontdek de wandelschoenen Bestard Speedwave II, die sportief comfort combineren met een casual stijl voor je avonturen in de natuur.
Comfortabele, veelzijdige schoenen met een zeer sportieve en tegelijkertijd casual uitstraling, die zowel in de natuur als in de stad goed passen. Gemaakt van zachte en ademende mesh met een TPU-neus. De Vibram Bayu-zool biedt een zeer comfortabele en stabiele pasvorm, met een hoog niveau van schokabsorptie. Ideaal voor allerlei buitensportactiviteiten, zoals wandelen, Nordic walking, Speed-Hiking, de Camino de Santiago, alsook voor reizen en dagelijks gebruik.
BovenwerkWaterdicht Air Mesh / TPOTapisLastX10 TussenzoolBestflex 3 / Normale zoolZoolVibram® Bayu + EVA Gewicht870 gr / paar (EUR 42)
| Merk | Bestard |
| Kleur | grijs/rood |
| Kleur | Grijs |
| Geslacht | Man |
| Leeftijdsgroep | Volwassene |
| Karakteristiek | Lage steel |
| Hoofdmateriaal | AirMesh |
| Schoenzool | synthetisch materiaal |